KONSULTACJE PracowniKÓW naukowYCH i dydaktycznYCH iksi

w sEsji egzaminacyjnej: 11.06-01.07.2018; sesji egzaminacyjnej poprawkowej: 01.09-15.09.2018 oraz okresie wakacyjnym

W przypadku braku wyznaczenia przez pracownika innego terminu dyżuru niż obowiązujący w semestrze letnim, obowiązują terminy dot. semestru letniego (tabela poniżej)

Przed przybyciem na konsultacje uprzejmie proszę o sprawdzenie czy pracownik nie przebywa na urlopie [grafik urlopów pracowników]

- dr Agnieszka Andrychowicz-Trojanowska: 28.08, 04.09 g. 9:00-10:00; 13.09 g. 15:00-16:00; 18.09, 25.09 g. 9:00-10:00 (obowiązują zapisy mailowe do godziny 21:00 poprzedzającego dnia) p. 526
- dr Monika Bałaga-Rubaj: wtorek 12.00-13.00 (zapisy mailowe)
- dr Agnieszka Błaszczak: środy w godzinach 10:00-11:00 po uprzednim umówieniu się drogą mailową
- prof. UW dr hab. Silvia Bonacchi: wtorek 11:30-13:30 i środa 11:30-13:30, zapisy mailowe; inne terminy do uzgodnienia drogą mailową
- dr hab. Anna Borowska: wtorek 13.00-13.45 pokój 524, wymagane zgłoszenia mailowe 24 h przed dyżurem
- mgr Urszula Burda: 11.06. g. 10.00 s.510, 18.06  g. 12.00 s.510, 26.06  g. 10.30 s. 510 mailowe zapisy na konsultacje (do godz. 21. w dniu poprzedzającym)
- mgr Anna Chałabiś: 11.07 g. 9-10, 17.07 g. 9-10 (dyżur przeniesiony na 18.07 g.13:30-14:30), 4.09 g. 11-12, 12.09 g. 9-10; sala: 511; UWAGA: mailowe zapisy na dyżur
- dr Giulia Cilloni-Gaździńska: wtorek 11.00-12.00
- mgr Alasdair Cullen: wtorek 11:00-12:00, zapisy mailowe
- dr Agnieszka Dickel: wtorki 13:00-13:45
- mgr Wojciech Drajerczak: czwartki, g. 15:00, zapisy mailowe
- mgr Sebastian Dudek: wtorek, g. 12:00-13:00, zapisy mailowe
- prof. UW dr hab. Adam Elbanowski: wtorki, 12.00-13.00
- dr hab. Krzysztof Fordoński: wtorki 12:00-13:00 po wcześniejszym umówieniu mailowym
- dr Mariusz Górnicz: wtorki 11.00-12.30, sala 513. Pierwszy dyżur dr. M. Górnicza odbędzie się 4 IX w godz. 11.00-12.30.
- dr Iwona Jacewicz: 12 lipca - 10:30-11:30, 18 lipca - 14:00-15:00, 24 lipca - 12:00-13:00, 14 września - 9:00-10:00, 18 września - 12:00-13:00, 25 września - 12:00-13:00; pok. 512, mailowe zapisy na dyżury
- dr Łukasz Karpiński: wtorki 12:00-13:30; dyżur z 10.07 przeniesiony na 12.07 (czwartek), g. 12:00-13:00
- dr Monika Konert-Panek: 06.08, 13.08, 20.08, 27.08 godz. 17.30-18.15 (obowiązują zapisy mailowe do godziny 21:00 poprzedzającego dnia)
- dr Małgorzata Kornacka: w sesji - wtorki, godz. 12.00-13.30
- mgr Kamilla Kosewska: 13 czerwca g. 12:00 - 13:00 s. 106, 19 czerwca g. 12:00 - 13:00 s. 106, 3 września g. 12:00 - 13:00 s. 106
- mgr Dominik Kudła: wtorki, g.10:15 w sali 510 po wcześniejszym kontakcie mailowym do godziny 21:00 dnia poprzedzającego
- dr hab. Magdalena Latkowska: 19 czerwca, 3 lipca, 4 września, godz. 12:00-13:00
- prof. dr hab. Ludmiła Łucewicz: we wtorki w godzinach 10.00 - 11.00
- mgr Edyta Maciejak: sesja: wtorki w godz 10.30-11.15 (we wtorek 19.06 o godz. 8:00 - 8.45); obowiązują zapisy mejlowe
- dr Marta Małachowicz: [szczegóły]
- dr Adam Marchwiński: 11.06-30.09 (z wyłączeniem terminu urlopu) wtorki - 11.30-13.00, pok. 538 (zapisy mailowe); Konsultacje w dniu 14.08 zostają przesunięte na godz. 8.30 -10.00
- mgr Jadwiga Marczyk: 21.06 g. 11:00-12:00; 26.06 g. 10:30-11:30; 2.07 g. 10:30-11:30; 3.09 g. 10:30-11:30
- mgr Marcin Możdżonek: środa, 12:00-13:00, zapisy mailowe
- dr Mieczysław Nasiadka: na wszystkie dyżury obowiązują zapisy mailowe - 26 czerwca: 11:00-11:50, 10 lipca: 14:00–15:00, 6 września: 14:00–15:00, 18 września: 14:00 – 15:00
- mgr Maria Nikishina: wtorki 12:00-13:00, mailowe zapisy
- dr hab. Magdalena Olpińska-Szkiełko: dyżury w czasie pozaurlopowym pozostają bez zmian w stosunku do roku akademickiego
- dr Przemysław Ostalski: czwartki 12:00-14:00, pok. 510 (po umówieniu e-mailowym)
- mgr Joanna Otocka: 15.06, g. 10:30-12:15; 19.06, 26.06, 16.07, 23.07, 30.07 - g. 11:00-12:00
- dr hab. Grzegorz Pawłowski: terminy konsultacji bez zmian
- dr Matteo Piccin: poniedziałki g. 12:00-13:00, mailowe zapisy na konsultacje
- dr Janina Pietraszkiewicz: piątek g. 12:00 - 13:00, zapisy mailowe
- dr Joanna Piotrowska: 3.09.2018 (pon), godz. 11:15-12:45; 4.09.2018 (wt), godz. 9:30-11:00
- dr Piotr Podemski: wtorki g. 12:00, mailowe zapisy na dyżur
- dr Dario Prola: sesja - wtorki, godz. 10:00-11:00, sala 528
- dr hab. Boris Schwencke: wtorek, g. 12:00-13:00, pok. 537, obowiązują zapisy mailowe
- dr Weronika Szemińska: wtorki w godzinach 12:00–13:30, po uprzednim uzgodnieniu mailowym
- dr hab. Paweł Szerszeń: 14.06, g. 11:30-12:30; wtorki, g. 11:30-12:30 (w wyłączeniem 03.06); obowiązują zapisy mailowe
- dr Alicja Sztuk: wtorki 10.00-11.00 (mailowe zapisy na konsultacje do godz. 21.00 dnia poprzedzającego dyżur)
- prof. dr hab. Anna Tylusińska-Kowalska: wtorki, g. 10.30-12.00
- dr Reinhold Utri: wtorki, g. 12.30-13.30
- dr Ewelina Walendziak-Genco: wtorki, g. 11.00, zapisy mailowe
- dr Orhan Wasilewski: sesja - środy, g. 11:00-12:00, p. 535
- dr Michał Wilczewski: 19 czerwca, godz. 9.00-10.00 (zapisy mailowe), 26 czerwca godz. 11.00-12.00 (zapisy mailowe), 6 września godz. 14.00-15.00  (zapisy mailowe)
- prof. dr hab. Ewa Żebrowska: wtorek, 19.06. w godz. 9.00-10.00; wyjazd służbowy (24.06.-11.07.), urlop (do 14. 09.).

KONSULTACJE PracowniKÓW naukowYCH i dydaktycznYCH iksi

semestr Letni 2017/2018

WYKŁADOWCA TERMIN POKÓJ E-MAIL
dr hab. Justyna Alnajjar urlop 529 justyna.alnajjar@uw.edu.pl
dr Agnieszka Andrychowicz-Trojanowska wtorek 10:00-11:00 526 a.andrychowicz@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do g. 21:00 dnia poprzedzającego
dr Anna Bajerowska wtorek 10:00-10:45 510 a.b.bajerowska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do g. 20.00 dnia poprzedzającego
dr Ilona Banasiak środa 13:45-15:15 512 e.banasiak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Monika Bałaga-Rubaj środa 15:15-16:00 523 mbalaga@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Agnieszka Błaszczak środa 12:00-13:00 523 a.blaszczak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
Prof. UW dr hab. Silvia Bonacchi wtorek 12:00-13:30
(z wyłączeniem terminów posiedzeń Rady Wydziału)
czwartek 11:00-12:00
525 s.bonacchi@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Anna Bonek urlop 511 anna.bonek@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do g. 21.00 dnia poprzedzającego
dr hab. Anna Borowska wtorek 15:15-16:00 524 a.borowska@uw.edu.pl
mgr Urszula Burda środa 13:45-14:45 510 uburda@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Anna Chałabiś wtorek 13:30-15:00 511 a.chalabis@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Giulia Cilloni-Gaździńska środa 11:00-12:00 528 giuliacilloni@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Alasdair Cullen poniedziałek 11:45-12:45 535 a.cullen@uw.edu.pl
dr Agnieszka Dickel wtorek 13:00-13:45 512 a.dickel@uw.edu.pl
mgr Wojciech Drajerczak wtorek 13:00-14:00 523 w.drajerczak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Sebastian Dudek poniedziałek 9:00-10:00 513 s.dudek@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Maciej Durkiewicz środa 10:15-11:45 518 m.durkiewicz@uw.edu.pl
prof. UW dr hab. Adam Elbanowski wtorek 12:00-14:00 534 adam_elbanowski@op.pl
dr hab. Krzysztof Fordoński środa 15:15-16:00 535 k.fordonski@uw.edu.pl
dr Mariusz Górnicz wtorki 12:00-13:30 513 mgornicz@uw.edu.pl
dr Iwona Jacewicz czwartek 13:40-14:40 512 i.jacewicz@uw.edu.pl                       
mailowe zapisy na konsultacje
prof. UW dr hab. Elżbieta Jamrozik czwartek 12:00-13:00 517 e.jamrozik@uw.edu.pl
dr Marta Kaliska urlop  518 m.kaliska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Łukasz Karpiński wtorek 12:00-13:30 531 lukasz.karpinski@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Monika Konert-Panek urlop 523 m.konert@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Małgorzata Kornacka czwartek 12:00-13:30 538 m.kornacka@uw.edu.pl
mgr Kamilla Kosewska środa 11:00 524 kkosewska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Dorota Kozakiewicz środa 15:15 518 d.kozakiewicz@uw.edu.pl
mailowe zapisy na dyżur
mgr Dominik Kudła czwartek 12:00-13:00 510 dominik_kudla@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do godz. 21:00 dnia poprzedzającego
dr hab. Magdalena Latkowska wtorek 12:00-13:30 537 m.latkowska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Marcin Łączek urlop naukowy 526 m.laczek@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
prof. dr hab. Ludmiła Łucewicz wtorek 12:00-13:00 531 l.lutevici@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr hab. Tomasz Łysak wtorek 16:00-17:00 535 tlysak@uw.edu.pl
mgr Edyta Maciejak piątek 7:40-8:30 510 edyta.maciejak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Włodzimierz Majewski czwartek 17:15-18:00 538 w.majewski@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Marta Małachowicz wtorek 12:30-13:30
czwartek 13:30-14:30
530 m.malachowicz@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Adam Marchwiński poniedziałek 12:30-13:30 538 a.marchwinski@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Jadwiga Marczyk środa 15:15-16:00 524 jmarczyk@uw.edu.pl
dr Dominika Michalak czwartek 12:00-13:00 518 da.michalak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Marcin Możdżonek środa 12:00-13:00 528 marcin.mozdzonek@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Mieczysław Nasiadka wtorek 12:45-13:45 513 m.nasiadka@uw.edu.pl
po uzgodnieniu mailowym
mgr Maria Nikishina wtorek 12:30-13:30 538 m.nikishina@student.uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr hab. Magdalena Olpińska-Szkiełko poniedziałek 12:00-13:30
wtorek 12:00-13:30 (z wyłączeniem terminow posiedzeń Rady Wydziału)
czwartek 13:45-15:15
310 m.olpinska@uw.edu.pl
dr Przemysław Ostalski czwartek 8:00-10:00 510 p.ostalski@uw.edu.pl
mgr Joanna Otocka poniedziałek 12:00-13:00 524 j.otocka@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr hab. Grzegorz Pawłowski wtorek 13:45-15:15 533 g.pawlowski@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
Prof. dr hab. Olena Petrashchuk czwartek 11:00-12:00 534 o.petrashchuk@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Matteo Piccin wtorek 13:30-14:30 518 m.piccin@uw.edu.pl
dr Janina Pietraszkiewicz piątek 13:30-14:30 513 j.pietraszkie2@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do g. 20.00 dnia poprzedzajacego
dr Joanna Piotrowska środa 13:45-15:15 538 j.piotrowska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Elżbieta Plewa czwartek 13:30-14:15 510 e.plewa@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr hab. Monika Płużyczka urlop naukowy 530 mpluzyczka@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Piotr Podemski wtorek 12:00-13:00 528 p.podemski@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Dario Prola wtorek 9:30-10:30 528 darioprola@uw.edu.pl
dr Piotr Romanowski poniedziałek 15:15-16:00
wtorek 13:30-14:15
512 p.romanowski@uw.edu.pl
dr hab. Boris Schwencke środa 13:30-14:30 537 b.schwencke@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Patrycja Spytek czwartek 15:15-16:00 513 p.spytek@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Weronika Szemińska czwartek 16:00-17:00 513 w.szeminska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr hab. Paweł Szerszeń czwartek 15:15-16:00 529 pszerszen@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Alicja Sztuk wtorek 10:00-11:00 510 alicja.sztuk@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do g. 21:00 dnia poprzedzającego
dr Małgorzata Trzeciak-Cygan   518 m.trzeciak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
prof. dr hab. Anna Tylusińska-Kowalska czwartek 10:30-11:30 309 atylusinska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Reinhold Utri wtorek 12:30-13:30 511 r.utri@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Ewelina Walendziak-Genco wtorek 12:00-13:30 518 ewelina.walendziak@student.uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Orhan Wasilewski piątek 15:15-16:15 535 o.wasilewski@uw.edu.pl
dr Michał Wilczewski czwartek 15:30-17:00 512 m.wilczewski@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Ewa Zwierzchoń-Grabowska czwartek 15:15-16:15 511 e.zwierzchon@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
Prof. dr hab. Ewa Żebrowska wtorek 9:00-10:00 533 zebrowska.ewa@uw.edu.pl