KONSULTACJE PracowniKÓW naukowYCH i dydaktycznYCH iksi

semestr Zimowy 2018/2019

WYKŁADOWCA TERMIN POKÓJ E-MAIL
dr hab. Justyna Alnajjar urlop 529 justyna.alnajjar@uw.edu.pl
dr Agnieszka Andrychowicz-Trojanowska wtorek 10:00-11:00 526 a.andrychowicz@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do g. 21:00 dnia poprzedzającego
dr Anna Bajerowska wtorek 11:45-12:45 510 a.b.bajerowska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do g. 20.00 dnia poprzedzającego
dr Ilona Banasiak czwartek 12:00-13:30 512 e.banasiak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Monika Bałaga-Rubaj poniedziałek 13:30-14:30 523 mbalaga@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Małgorzata Berezowska wtorek 12:00-13:30 528 malgorzata.berezowska@uw.edu.pl
dr Agnieszka Błaszczak poniedziałek 12:00-13:00 523 a.blaszczak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
Prof. UW dr hab. Silvia Bonacchi wtorek 12:00-15:00
(z wyłączeniem terminów posiedzeń Rady Wydziału)
środa 15:30-17:00
525 s.bonacchi@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Anna Bonek urlop 511 anna.bonek@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do g. 21.00 dnia poprzedzającego
dr hab. Anna Borowska czwartek 11:45-12:45 534 a.borowska@uw.edu.pl
mgr Urszula Burda wtorek 17:00-18:00 510 uburda@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Anna Chałabiś wtorek 12:00-13:30 511 a.chalabis@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Giulia Cilloni-Gaździńska wtorek 17:00-18:00 528 giuliacilloni@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Alasdair Cullen środa 13:30-14:30 535 a.cullen@uw.edu.pl
dr Agnieszka Dickel wtorek 13:00-13:45 512 a.dickel@uw.edu.pl
mgr Wojciech Drajerczak piątek 9:00-10:00 523 w.drajerczak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Sebastian Dudek poniedziałek 17:00-18:00 513 s.dudek@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Maciej Durkiewicz wtorek 12:00-13:30 518 m.durkiewicz@uw.edu.pl
prof. UW dr hab. Adam Elbanowski wtorek 15:30-16:30 534 akelbanowski@uw.edu.pl
dr hab. Krzysztof Fordoński środa 15:30-16:30 535 k.fordonski@uw.edu.pl
dr Mariusz Górnicz wtorek 12:00-13:30 513 mgornicz@uw.edu.pl
dr Karolina Iwan piątek 13:45 524 kp.iwan@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Iwona Jacewicz środa 9:00-10:00 512 i.jacewicz@uw.edu.pl                       
mailowe zapisy na konsultacje
prof. UW dr hab. Elżbieta Jamrozik czwartek 13:30-14:30 517 e.jamrozik@uw.edu.pl
dr Wanda Józwikowska wtorek 12:00-13:30 523 wz.jozwikowska@uw.edu.pl
(mailowe zapisy na konsultacje)
dr Marta Kaliska wtorek 11:30-12:30  529 m.kaliska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Łukasz Karpiński wtorek 12:00-13:30 531 lukasz.karpinski@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Agata Kłodecka czwartek 10:15-11:45 518 aklodecka@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Monika Konert-Panek wtorek 14:15-15:15 523 m.konert@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Małgorzata Kornacka czwartek 15:30-16:30 538 m.kornacka@uw.edu.pl
mgr Kamilla Kosewska poniedziałek 13:45-14:45 524 kkosewska@uw.edu.pl
inne terminy do uzgodnienia mailowo
mgr Dorota Kozakiewicz   518 d.kozakiewicz@uw.edu.pl
mailowe zapisy na dyżur
mgr Dominik Kudła środa 10:15-11:15 510 dominik_kudla@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do godz. 21:00 dnia poprzedzającego
dr hab. Magdalena Latkowska wtorek 12:00-13:00                   (z wyłączeniem terminów posiedzeń Rady Wydziału) 537 m.latkowska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Aleksandra Leoncewicz wtorek 11:15-12:00 518 a.leoncewicz@uw.edu.pl
(mailowe zapisy na konsultacje)
dr Marcin Łączek urlop naukowy 526 m.laczek@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
prof. dr hab. Ludmiła Łucewicz wtorek 12:00-13:00 531 l.lutevici@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr hab. Tomasz Łysak wtorek 12:00-13:00 535 tlysak@uw.edu.pl
mgr Edyta Maciejak piątek 7:30- 8:30 510 edyta.maciejak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Marta Małachowicz
wtorek 11:00-12:00
środa 10:30-12:00
530 m.malachowicz@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Adam Marchwiński poniedziałek 12:30-13:30 538 a.marchwinski@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Jadwiga Marczyk poniedziałek 13:00-13:45 524 jmarczyk@uw.edu.pl
mgr Mariusz Mela środa 12:00-13:30 511 m.mela@uw.edu.pl
dr Dominika Michalak wtorek 12:00-13:00 518 da.michalak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Marcin Możdżonek poniedziałek 12:00-13:30 528 marcin.mozdzonek@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do piątku poprzedzającego dyżur
dr Mieczysław Nasiadka wtorek 12:30-13:30 513 m.nasiadka@uw.edu.pl
po uzgodnieniu mailowym
mgr Maria Nikishina wtorek 12:30-13:30 538 m.nikishina@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr hab. Magdalena Olpińska-Szkiełko poniedziałek 12:00-13:30
wtorek 12:00-13:30 (z wyłączeniem terminow posiedzeń Rady Wydziału, zebrań pracowniczych, posioedzeń Komisji RW)
czwartek 13:30-15:30
310 m.olpinska@uw.edu.pl
dr Joanna Osiejewicz wtorek 14:45-15:30 511 j.osiejewicz@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Joanna Otocka wtorek 14:00-15:00 524 j.otocka@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr hab. Grzegorz Pawłowski wtorek 12:00-13:30 533 g.pawlowski@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
Prof. dr hab. Olena Petrashchuk poniedziałek 11:45-12:45 534 o.petrashchuk@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Matteo Piccin wtorek 15:15-16:15 518 m.piccin@uw.edu.pl
(mailowe zapisy na konsultacje)
dr Janina Pietraszkiewicz czwartek 12:00-13:00 513 j.pietraszkie2@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do g. 20.00 dnia poprzedzajacego
dr Joanna Piotrowska urlop naukowy 538 j.piotrowska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Elżbieta Plewa piątek 13:30-14:15 510 e.plewa@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr hab. Monika Płużyczka urlop naukowy (semestr zimowy) 530 mpluzyczka@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Piotr Podemski wtorek 12:00-13:00 528 p.podemski@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Dario Prola piątek 9:15-10:15 528 darioprola@uw.edu.pl
dr Piotr Romanowski poniedziałek 10:30-12:00 512 p.romanowski@uw.edu.pl
dr hab. Boris Schwencke środa 14:30-15:30 537 b.schwencke@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Patrycja Spytek czwartek 15:15-16:00 513 p.spytek@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Weronika Szemińska poniedziałek 14:30-15:30 513 w.szeminska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr hab. Paweł Szerszeń poniedziałek 14:30-15:30 529 pszerszen@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Alicja Sztuk środa 12:00-13:00 510 alicja.sztuk@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do g. 21:00 dnia poprzedzającego
dr Małgorzata Trzeciak-Cygan   518 m.trzeciak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
prof. dr hab. Anna Tylusińska-Kowalska wtorek 11:45-12:45 309 atylusinska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Reinhold Utri wtorek 12:45-13:45 511 r.utri@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Ewelina Walendziak-Genco poniedziałek 10:15-11:15 518 ewelina.walendziak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Orhan Wasilewski czwartek 12:45-13:45 535 o.wasilewski@uw.edu.pl
dr Michał Wilczewski czwartek 11:00-12:00; 17:00-18:00 512 m.wilczewski@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Karolina Wolff

Wednesday 11:45-13:00 (for Erasmus+ Incoming Students)

środa 13:00-14:00

 
528

518

k.wolff@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
Please remeber that the office hours are by e-mail appointment only
dr Ewa Zwierzchoń-Grabowska czwartek 10:00-11:00; 18:40-19:40 511 e.zwierzchon@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
Prof. dr hab. Ewa Żebrowska wtorek 13:00-13:45 533 zebrowska.ewa@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje

 

KONSULTACJE Współpracowników iksi

semestr zimowy 2018/2019

dr Magda Żelazowska-Sobczyk (magda.zelazowska@uw.edu.pl): czwartek 13:45 14:30 (obowiązują zapisy mailowe do godz. 21.00 dnia poprzedniego). Sala do ustalenia po kontakcie mailowym