« Back

ZAPROSZENIE: DZIEŃ OTWARTY W KOLEGIUM EUROPEJSKIM W NATOLINIE 10 LISTOPADA 2018r.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić studentów Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego na Dzień Otwarty w Kolegium Europejskim w Natolinie w sobotę 10 listopada 2018 r.

Dzień Otwarty będzie okazją do zapoznania się z programem studiów w Kolegium Europejskim, stypendiami oferowanymi przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP oraz instytucje Unii Europejskiej, jak również do zwiedzenia pięknego kampusu położonego w zespole pałacowo-parkowym Natolin. W programie projekcje filmu historycznego o Natolinie (w którym występuje nawet Andrzej Wajda), spotkania ze studentami, absolwentami, gorąca czekolada oraz słodkie przekąski przygotowane przez natolińską restaurację studencką!

Zapisy na Dzień Otwarty prowadzone są na stronie: www.coleuropenatolin.eu/apply/openday

Kolegium Europejskie (College of Europe) to najstarsza i jedna z najbardziej prestiżowych uczelni oferujących podyplomowe studia europejskie. Kolegium zostało utworzone w Brugii (Belgia) w 1949 r. z inicjatywy Kongresu Haskiego. W 1992 r. na zaproszenie rządu Rzeczypospolitej Polskiej utworzono drugi kampus Kolegium Europejskiego w warszawskim Natolinie.

Od dwudziestu pięciu lat w kampusie w Natolinie oferowany jest roczny program europeistycznych studiów interdyscyplinarnych prowadzony w językach angielskim i francuskim przez około 100 najwybitniejszych profesorów oraz ekspertów pochodzących z ponad 25 krajów. Studia umożliwiają zapoznanie się z procesem integracji europejskiej w sposób wykraczający poza poszczególne dyscypliny naukowe takie jak prawo, ekonomia czy nauki społeczno-polityczne. W roku akademickim 2018-2019 w Kolegium Europejskim w Natolinie uczy się 137 studentów z 40 krajów.

W załączeniu przesyłam plakat o Dniu Otwartym. Bylibyśmy bardzo wdzięczni za udostępnienie informacji Państwa studentom. Więcej informacji o Kolegium Europejskim w Natolinie znajduje się na stronie www.coleuropenatolin.eu.


W imieniu Kolegium Europejskiego w Natolinie serdecznie zapraszam!

Z wyrazami szacunku,

Agnieszka LEMPART

Communications and Recruitment Assistant

College of Europe I Natolin Campus

Communications and Recruitment Office